Vitunguu Land

Vitunguu Land

Krajina plná lesov, mystických tvorov, bájnych hradov a zámkov. Miesto zahalené do tmy, pod vládou všemocných a zlých upírov. To je Vitunguu Land - svet upírov a domov našej hlavnej postavy - Barona Bite-a a celej jeho rodiny.

Lord Bite

Najvplyvnejší upír všetkých čias, ktorý vládne magickej planéte Vitunguu Land. Nájdete ho sedieť na tróne vo veľkolepom zámku menom Rafyky, plnom strašidiel, tajomných zákutí a… pavučín - to je Baronov obávaný a hrôzostrašný otec - Lord Bite.

Lord Bite

Lady Bite

Mama Barona Bite-a a manželka veľkého Lorda Bite-a. Prísna panovníčka, no keď sa jedná o jej syna, srdce jej vždy o trochu zmäkne.

Lady Bite

Baron Bite

Srdcom dobrák, no snaží sa byť správnym, drsným a strašidelným upírom. Svojmu rodu chce dokázať, že medzi nich patrí a zároveň zistiť, prečo je od nich taký odlišný. Miluje cesnaky, zábavu a často štikúta. Tiež sa bojí tmy a nevie lietať.

Baron Bite

Babu Bite

Baronov starý otec a bývalý vládca Vitunguu Landu, Lord Bite VI., ktorý už dávno-pradávno navštívil planétu zvanú iFluence Land a historky z jeho dobrodružnej cesty poznali všetci vrátane služobníctva.

Babu Bite
iFluence Land

iFluence Land

Planéta technológií, módnych trendov, likeov, komentárov, vplyvných a mocných influencerov. Miesto, kde tečie viac dát ako morí do oceánov, kde sa skutočné čaro sveta nachádza online a kde sa postavenie v spoločnosti meria počtom odberateľov na sociálnych sieťach. Planéta vzdialená 20 000 dátových rokov od planéty Windows 95, zvaná iFluence Land, v ktorej v roku 2019 prišiel do platnosti zákon ,,Vampír Influence”. Zákon zaväzoval vplyvných influencerov nad 10 000 odberateľov obliekať sa na verejnosti do upírskych kostýmov.

Frenky

Influencer Frenky robí rád pranky a nerád nosí trenky. Sprevádza Barona po celý čas v iFluence Lande a zasväcuje ho do života influencera. Pomáha Baronovi stať sa influencerom a dosiahnuť míľnik 10 tisíc odberateľov, aby nebol vyhostený naspäť do Vitunguu Landu.

Frenky

Pampolicaj

Bezpečnostná zložka iFluence Landu. Dbá na to, aby bol v krajine poriadok a kontroluje, či majú všetci influenceri v upírskom kostýme preukaz influencera.

Pampolicaj

Fupaka

Čo sa stane, keď skrížite mačku a netopiera? Prefíkaná, no zato verná parťáčka, ktorá sprevádza Barona na každom kroku a je terčom jeho prankov.

Fupaka

Buj Buj

Má síce 8 chlpatých nožičiek, ale keď sa pozrieš bližšie, zistíš, že je celkom roztomilý a navyše veľmi múdry. V minulosti sprevádzal Babu Bite-a na jeho dobrodružstve v iFluence Lande.

Buj Buj